Twój koszyk jest pusty


DAC NOSTROMO 5 obudowa czarna

Wysokiej jakości DAC czyli konwerter sygnału cyfrowego z komputera przez port USB do analogowego (stereo) oraz ze standardu S/PDIF - coaxial (RCA) - toslink (optical) do analogowego (stereo).
bez-nazwy-64bez-nazwy-186bez-nazwy-26bez-nazwy-25bez-nazwy-135bez-nazwy-323bez-nazwy-45

Cena
Cena sprzedaży: 730 zł
Brak produktu

Szczegóły produktu

DAC – AUDIO Wejście USB oraz 2x SPDIF(optical,coaxial) Wyjście 2x RCA(stereo) 

Najnowsza wersja - V.5

Całkowicie zmodernizowana pcb, nowe możliwości modernizacji i kształtowania brzmienia dla zainteresowanych.

Dac NOSTROMO 5 jest to nasz podstawowy, najpopularniejszy model.

UWAGA! w tym modelu wejście USB jest ASYNCHRONICZNE, na kostce CM6631A.

Nostromo 5 zbudowany został w oparciu nasze dotychczasowe doświadczenie wyniesione z poprzednich wersji. Dobór elementów i parametrów jest jak najbardziej optymalny pod względem wysokiej jakości audio. Całość zasilania to 2-stopniowa stabilizacja, elementy dobierane tak aby eliminować szumy własne układu. Na stopniu wejściowym użyte są dużej pojemności kondensatory dedykowane do audio. Wejście USB obsługuje pliki rozdzielczości do 192KHz/32bity natomiast coaxialne i optyczne do 192KHz/24bity.

Jest to wysokiej jakości DAC czyli konwerter sygnału cyfrowego z komputera przez port USB do analogowego (stereo) oraz ze standardu S/PDIF - coaxial (RCA) - toslink (optical) do analogowego (stereo). Trzy wejścia cyfrowe, USB oraz SPDIF - RCA, Toslink. Wyjście analogowe 2x RCA. Dac NOSTROMO 5 został wykonany z najwyższej jakości elementów. Kondensatory WIMA, Rezystory precyzyjne VISHAY DRALORIC, kwarc 12MHz dokładność 20ppm. Gniazda RCA firmy NEUTRIK pozłacane. W części zasilającej kondensatory dużej pojemności Panasonic lub Nichicon. Kondensatory o mniejszych pojemnościach - tantalowe smd BEYSCHLAG. Sekcja zasilania zbudowana na 2 stopniowym regulatorze napięcia i dalej z podziałem na osobne zasilanie kluczowych układów scalonych.

Uwaga! wejście USB akceptuje pliki dźwiękowe o rozdzielczości do 192kHz. Za ubsługę wejść SPDIF odpowiada doskonały układ WM8804 (rewelacyjnie niski jitter). Biphase Input Signal Sampling Frequency (fS) Range: 32 kHz to 192 kHz. Konwersja cyfrowo-analogowa (dac) to układ firmy WOLFSON WM 8742 24-Bit Resolution – SNR: 123 dB, Low Clock-jitter Sensitivity.

Sterowniki pod Windows są dostępne do pobrania na Tutaj, tam też dostępna jest aktualna instrukcja do dac-a, ale niezależnie od tego, na życzenie kupującego wyślemy na wskazany e-mail, aktualne sterowniki pod Windows.

działa bez problemów z Windows XP, VISTA, 7, 8, 8.1, 10

Mac OS

Linux

Android od 4,2 z OTG

DAC NOSTROMO 5 pozwala w prosty sposób przekształcić komputer w hi-end serwer muzyczny. W komplecie z urządzeniem kupujący otrzymuje kabel USB dł. 2m oraz dedykowany zasilacz.

Jeśli zależy Tobie na bardzo dobrym zasilaniu, polecam kupno TEGO ZASILACZA

Gwarancja pisemną 24 miesiące. Obudowa ma rozmiary: szerokość 94mm, wysokość 34mm, głębokość 164mm (baz złącz).

Kategorie

RTM Studio